EN DE

O NAS

WITAMY SERDECZNIE

W 1998 roku powstała pierwsza sala zabaw na Śląsku. Przy jej powstaniu i budowie nasza firma była głównym wykonawcą oraz pomysłodawcą w kwestii rozwiązań technicznych. Po ukończeniu tego zlecenia zdecydowaliśmy, że priorytetowym kierunkiem naszej działalności będzie produkcja wyposażenia przeznaczonego dla sal zabaw dla dzieci.

Rok później wykonaliśmy własną salę zabaw, która mieści w Rudzie Śląskiej i do dnia dzisiejszego cieszy się dużym powodzeniem. Po jej wykonaniu oraz nabraniu doświadczenia w kwestii prowadzenia sali zabaw, zaczęliśmy przyjmować zlecenia od klientów. Na dzień dzisiejszy nasza firma może się pochwalić ponad dwustoma wykonanymi obiektami na terenie naszego kraju oraz za granicą. Wiele lat doświadczeń w dziedzinie produkcji urządzeń zabawowych pozwoliło nam zebrać i wykształcić najlepszych fachowców, co jest potwierdzone ogromem pozytywnych opinii od naszych zleceniodawców.

Główne atuty i wartości firmy to wiarygodność, bezpieczeństwo, terminowość oraz wysoka jakość wykonywanych usług. Do produkcji naszych wyrobów używamy tylko i wyłącznie materiałów
i komponentów pochodzących od renomowanych europejskich producentów, co podparte jest stosownymi atestami i certyfikatami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

1998. ROK ZAŁOŻENIA FIRMY GWARANCJĄ DOŚWIADCZENIA I PROFESJONALIZMU.
Sale zabaw dla dzieci - Producent - Produkcja sal zabaw