loader image

Boiska sportowe

Zajmujemy się produkcją wysokojakościowych powierzchni syntetycznych sprawdzających się m.in. w salach zabaw. Największą popularnością cieszy się boisko ze sztucznej trawy. Każde zostaje dostosowane do gry w piłkę nożną, lecz można je zaadaptować również do koszykówki. Wystarczy na boisku z trawy syntetycznej zamontować odpowiednie obręcze, o ile pozwala na to wysokość pomieszczenia. Jedno miejsce, wiele możliwości. Jaki jest koszt budowy sztucznego boiska? Cena zależy przede wszystkim jego wielkości, a także doboru poszczególnych komponentów. Do każdego zlecenia, jakimi są sztuczne boiska piłkarskie, podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki temu po uzgodnieniu szczegółów z klientem możemy dokonać wyceny.

Wysokiej jakości sportowe boiska z trawy syntetycznej

Dbamy o zadowolenie wszystkich inwestorów, chcąc sprostać ich oczekiwaniom. Dzięki temu budowa sztucznego boiska w naszym wydaniu przebiega szybko i kompleksowo. Pilnujemy nawet najmniejszych szczegółów, co jest widoczne w wysokiej jakości gotowych produktów. Oferowane przez nas boiska wykonywane są z trawy syntetycznej. Pozwala to na wykorzystywanie ich m.in. jako powierzchni animacyjnych. Każde wyprodukowane przez nas boisko ze sztucznej trawy to połączenie dobrych komponentów w spójną, bezpieczną i oryginalną całość. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami oraz ofertą.

Zalety boisk z trawy syntetycznej

Podłoże odgrywa kluczową rolę w miejscach przeznaczonych do zabawy najmłodszych. W przypadku powierzchni, jaką jest boisko, sztuczna nawierzchnia to bardzo dobre rozwiązanie. Można je umieścić w sali zabaw lub innym miejscu i zapewniać rozrywkę oraz aktywność fizyczną miłośnikom piłki nożnej przez cały rok, nawet gdy pogoda na zewnątrz nie sprzyja. Warto także wspomnieć, że boisko z trawy syntetycznej zapewnia komfort gry. Jest dużo wytrzymalsze od naturalnej murawy i niełatwo je zniszczyć. Niezwykle istotnym aspektem dla inwestorów powinien być fakt, że oferowane boiska z trawy syntetycznej nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji. Niesie to ze sobą oszczędność, a także niższe koszty utrzymania. Sztuczne boiska sprawdzą się niemalże w każdej bawialni oraz wielu innych obiektach. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio.