loader image

Zobacz wizualizacje
naszych projektów

Sale zabaw tworzone z pasją, projektujemy doskonałe i bezpieczne miejsca rekreacji dla najmłodszych

Stworzymy projekt Twojej sali zabaw

W czasie wieloletniej historii naszej firmy wykonywaliśmy projekty o różnych wielkościach i kształtach. Każdy nasz projekt sali zabaw charakteryzuje się oryginalnością. Wszystkie uwzględniają indywidualne preferencje klientów oraz ich oczekiwania. Z uwagi na to, że najmłodsi uwielbiają przebywanie w miejscach, gdzie mogą się swobodnie bawić, dużą popularnością cieszy się sala zabaw dla dzieci. Jej projekt tworzony przez doświadczonych specjalistów jest dopasowywany do przeznaczonej powierzchni, tak by maksymalnie wykorzystać każdy metr przestrzenny. Osoby zainteresowane mają możliwość zobaczenia, jak będzie prezentowała się gotowa sala zabaw. Projekt zostanie wykonany z dbałością o najmniejsze detale. Zaletą każdego z nich jest unikalność oraz zerowe prawdopodobieństwo, że pojawi się inny obiekt z takim wyposażeniem.

Funkcjonalne projekty sal zabaw

Zależy nam na tym, aby nasze realizacje były funkcjonalne. Dzięki temu każda sala zabaw dla dzieci wykonana zgodnie z projektem stanie się idealnym miejscem do bezpiecznej zabawy. Dobra koncepcja pozwala na stworzenie przestrzeni odpowiadającej potrzebom najmłodszych. Projekt sali zabaw nie musi być skomplikowany, choć takimi zleceniami także się zajmujemy. Wszystkie wykorzystane komponenty pochodzą od renomowanych producentów i wyróżniają się wysoką jakością. Jeśli, chcesz zainwestować i przygotować wyjątkowe miejsce, stworzona przez nas od podstaw sala zabaw i projekt może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Poniżej przedstawiamy przykładowe wizualizacje.

Jeżeli zainteresowały cię wizualizacje naszych projektów i jesteś zainteresowany współpracą przy stworzeniu sali zabaw skontaktuj się z nami

Expres Logo Sale Zabaw
Copyright © Expres 2021r
All rights reserved

F.U.H. EXPRES

41-500 Chorzów
ul. Chropaczowska 11
+48 602 740 500
+48 696 047 405
+48 696 433 176
biuro@sale-zabaw.pl