loader image

Poznaj nasze sale zabaw

Sale zabaw tworzone z pasją, projektujemy doskonałe i bezpieczne miejsca rekreacji dla najmłodszych

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, budową oraz wyposażaniem sal zabaw dla dzieci. Wykonujemy doskonałe i bezpieczne miejsca zabawy oraz rozrywki dla najmłodszych, zarówno we wnętrzach budynków jak i na zewnątrz. Stworzyliśmy wiele sal zabaw zarówno w niewielkich pomieszczeniach jak i lokalach wielkopowierzchniowych. Nasze produkty są idealnym dopełnieniem takich miejsc jak : kawiarnie i restauracje, hotele i pensjonaty, przedszkola, baseny, kluby fitness oraz centra i galerie handlowe.

Sale Zabaw

Posiadana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów, dlatego nasze wyposażenie to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia zabawowe są wykonane zgodnie z zakresem normy PN 1176 oraz posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Stawiamy na kompleksową realizację każdego projektu, dlatego oferujemy również profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie wyboru oraz przygotowania odpowiedniego lokalu lub terenu. Ponadto udzielamy pełnego wsparcia od samego początku inwestycji i służymy radą na każdym jej etapie.

Nasze projekty i wyposażenie sal zabaw pozwolą Państwu na stworzenie niepowtarzalnego i idealnego miejsca dla dzieci, gdzie oprócz wyśmienitej zabawy będą w pełni bezpieczne.

Zobacz nasze realizacje na stronach naszych klientów

Expres Logo Sale Zabaw
Copyright © Expres 2021r
All rights reserved

F.U.H. EXPRES

41-500 Chorzów
ul. Chropaczowska 11
+48 602 740 500
+48 696 047 405
+48 696 433 176
biuro@www.sale-zabaw.pl